Youtube Gmail çöktü mü? Gmail Maalesef Bir Şeyler Ters Gitti

Youtube Gmail çöktü mü? Gmail Maalesef Bir Şeyler Ters Gitti Sorunu

Popüler video izleme sitesi Youtube çöktü mü? Youtube Gmail neden açılmıyor? Google kullanıcıları Youtube ve Gmail çöktü mü sorusuna yanıt arıyor. Google servislerine erişimlerde sorun yaşandığı belirtiliyor. Youtube açmak isteyenler “Bir şeyler ters gitti” uyarısıyla karşılaşıyor.

Youtube Gmail çöktü mü? Gmail Maalesef Bir Şeyler Ters Gitti Sorunu

Yaklaşık iki saattir Google’da yaşanan çökme sorunu birçok kullanıcıyı etkiledi. Google’ın servislerinden olan Gmail ve YouTube peş peşe yaşanan çökmelerin ardından kullanıcılar çökmelerin nedenini merak etmeye başladı. Google’a bağlı birçok serviste kopmalar yaşanırken kullanıcılar Google, Gmail ve YouTube neden açılmıyor? sorusuna yanıt arıyor.

Google’a bağlı birçok serviste kopmalar devam ediyor. Söz konusu sorun hakkında henüz Google’dan resmi bir açıklama yapılmadı . Ancak faklı tarayıcılardan youtube erişim sağlanabiliyor.

Geçmiş zamanlarda benzer sorunlar yaşanmış olup belli bir zaman sonra sorun çözülmektedir. Kendi hesabınız veya bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorun değildir.

GOOGLE’DAN AÇIKLAMA GELDİ

Google’ın Twitter hesabından konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

YouTube dahil olmak üzere bazı Google hizmetlerinde bazı aksaklıklar yaşandığının farkındayız. Google, bu aksaklıkları gidermek için çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.