Didiyom Tv

Değerler eğitimi, Şarkı, İlahi, Boyama sayfası

CUMA MESAJLARIKUTLAMA MESAJLARIResimli Mesaj

Cuma mesajları ve sözleri-Ayetli cuma mesajları-cuma mesajı

Cuma mesajları ve sözleri, her cuma günü sevdiklerimizle paylaşmak için aradığımız güzel ve anlamlı yazılardır. Böylece sevdiklerinin yüzünde gülümseme olabilme için birbirinden anlamlı, dualı ve resimli Hayırlı cumalar kutlama mesaj seçenekleri araştırılıyor. Dualarla geçen bugünde, ayetli, hadisli cuma mesajları ve sözleri, bu sayfamızda bulabilirsiniz. İşte, değişik, en güzel cuma mesajları… ayrıca

Cuma mesajları ve sözleri

Ayetli cuma mesajları - En güzel cuma mesajı

EN GÜZEL, ANLAMLI, RESİMLİ CUMA MESAJLARI

Allah’a davet eden, Salih amel işleyen ve ben gerçekten Müslümanlardanım diyen kimseden daha güzel sözlü kim olabilir? (Fussilet Suresi 33. Ayet)

Kalbimiz iman ile gönlümüz İslam ile dilimiz Kur’an ile kulağımız ezan ile gözümüz nur ile dolsun… Ayrıca evimiz huzurlu ve neşeli olsun. Hayırlı Cumalar…

Peygamber Efendimiz (SAV) şöyle buyurdu: Allah’m, Senden bana teslim olmuş bir kalb ve doğru söyleyen bir lisan lütfetmeni niyaz ediyorum. (Tirmizi) Hayırlı Cumalar…

Söz ilaç gibidir. Azı faydalı, çoğu zararlıdır. Hz. Ali (r.a) Hayırlı Cumalar.

böylece

Yüzümüzü güzelleştirdiğin gibi, ahlakımızı da güzelleştir. İmanımızı tazele ve bizleri senin yolundan ayırma… Amin. Hayırlı Cumalar.

Ayetli cuma mesajları - En güzel cuma mesajı

Cuma mesajları ve sözleri

Dünyada bir olan sende bin olsun, kainatta damla olan sende okyanus olsun. Ayrıca el açıp dua etiğin her şey bugün kabul olsun. Amin! Hayırlı Cumalar dilerim.


Ömrümüzün hikayesini yazan en büyük ve en güzel yazıcı olan Rabbim, gönlünüzden geçen güzellikleri alnımıza kader diye yazsın. Amin, hayırlı Cumalar dilerim.

böylece

Cuma günleri, duanın kabul olacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaları kabul etsin inşallah.

Cuma mesajları ve sözleri - Ayetli cuma mesajları - En güzel cuma mesajı

ayrıca

İnkâr edenlere gelince; onların amelleri ıssız bir çöldeki serap gibidir. (Nur,39) Hayırlı Cumalar.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah (c.c) kendisine dua edenleri geri çevirmez. Böylece Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmişine vesile olan Cuma Geceniz mübarek olsun.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı en önemlisi gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle ;hayırlı cumalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.