Didiyom Tv

Değerler eğitimi, Şarkı, İlahi, Boyama sayfası

CUMA MESAJLARIResimli Mesaj

Yeni Cuma mesaj-‘Hayırlı Cumalar’ anlamlı, yeni, dualı, farklı

Yeni Cuma mesaj-yeni resimli: ‘Hayırlı Cumalar’ anlamlı, yeni, dualı, farklı cuma mesajları

resimli, anlamlı ve 2021 yılının en güzel seçenekleri ile ‘Hayırlı Cumalar’ sözlerine farklılık katıyor. Müslümanlar cuma gününde anlamlı ve resimli cuma mesajları ile sevdiklerinin cuma gününü tebrik etmek isteyenler, arklı alternatiflere yönelecek. Bir cuma gününe daha kavuşmanın manevi huzuru ile yakınlarına en güzel dua ve dileklerini göndermek isteyenler, whatsapp ,sms, ve Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden

kısa ve uzun Yeni Cuma mesajı tercih edecek. Küslerin barıştığı, sevgi ikliminin dört bir yana yayıldığı bu anlamlı günde sizler de en şık görselli ve yazılı cuma mesajı ile sevdiklerinizi hatırlayabilirsiniz. özel resimli, ayetli, hadisli, dualı ve farklı cuma mesajları seçenekleri.

CUMA MESAJLARI 2021 

“Her şeyin en güzeli ,Güzele talip olanın olsun .Ben her şeyin hayırlı olanına talibim Hakkımızda hep hayırlı olanını ver RABBİM …”

“Unutma…Şükür nimeti çoğaltır, şikayet ise dertleri… haftanın son iş gününden, güzel insanlara …Hayırlı cumalar”

“Nasibimize hep iyilikler,güzellikler, bolluk, bereket, sevgi ve huzur düşsün…#Hayırlıcumalar”

“İnsan neyi seviyorsa kıymeti o kadardır..İnsan deyin peşindeyse değeri o kadardır…Kişi sevdiğinden kıymet alır… #HayırlıCumalar”

“Bu mübarek Cuma günü hürmetine dilediğiniz herşey hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşsün inşallah…”

“Allahım bu mübarek cuma günü hürmetine kimin ne sıkıntısı varsa gider… Dertlilere deva.. Hastalara şifa.. Borçlulara edalar nasip et…ülkemize milletimize zeval verme.. Şüphesiz senin her şeye gücün yeter..

“Kalbimizin içini bir sen bilirsin Rabbim..Ahenkle indirdiğin rahmetin,Teslimiyetin hürmetine,Yüreğimizdeki duâlarımızı kabul eyle..”

Cuma mesajları her hafta olduğu gibi bu haftanın da en çok konuşulan ve araştırılan konularından biri oldu. Sabrı bırakmayın,Çünkü hâyır ve selâmet ondadır..!#HayırlıCumalar”

DUALI CUMA MESAJLARI SEÇENEKLERİ 

Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle! İşinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı Cumalar dilerim.

Kurumuş kütüğe bile nice çiçekler bahşeden Yüce Rabbim! Kuruyan yüreklerimizi de Rahmet yağmurlarınla yeşert. Hayırlı Cumalar

Allah’ım; Yolda olana “Selâmet” Hasta olana “Afiyet” Darda olana “Metanet” Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar.

Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem.’ Diyen Sevgilinin (S.A.V) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile hayırlı cumalar dilerim.Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

Kendilerine: “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın” dendiği zaman, “Bizler sadece ıslah edicileriz” derler. İyi bilin ki, asıl bozguncular kendileridir, lakin farkında değillerdir. [ Bakara Suresi 11-12. Ayet ]Cumanızı tebrik ederim.

Rasûlullah (s.a.v) şöyle buyurdu: “Fakirleri kollayıp gözetiniz. Aranızdaki zayıflar sâyesinde Allah’dan yardım görüp ve rızıklandığınızdan şüpheniz olmasın.” (Ebû Dâvûd, Cihâd 70)Cuma günIeri, duanın kabuI oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetIidir. AIIah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabuI etsin inşaIIah.

Yeni Cuma mesajı

Cuma Mesajları Yazılı-Resimli Cuma Mesajları

En güzel video cuma mesajları Didiyom tv de TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.